Szanowni Studenci,

W związku z rozpoczęciem od 11 stycznia br. szczepień studentów uprzejmie informujemy, że każdy student, który zgłosił chęć przystąpienia do szczepienia zostanie powiadomiony przez dziekanat o terminie i miejscu szczepienia zgodnie z utworzonym harmonogramem szczepień.

Każdy student powinien zgłosić się do wyznaczonego punktu szczepień z:

1. Dokumentem tożsamości

2. wypełnionym „Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”,

3. wypełnionym „Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych”

4. wypełnionym oświadczeniem o gotowości do poddania się szczepieniu- Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej, ul. Karowa 2

W przypadku osób, które przystąpiły już do szczepienia w innym miejscu, uprzejmie prosimy o informację zwrotną  do właściwego dziekanatu.

Dear Students,

Upon the commencement of vaccinating students from January 11, 2021,  we kindly inform you that each student who has applied for vaccination will be notified by the dean's office about the date and place of vaccination according to the created vaccination schedule.

Each student should report to the designated vaccination point with:

1. An identity document

2. a completed "Questionnaire for the initial screening interview before vaccinating an adult against COVID-19",

3. a completed "Statement of consent to the processing of personal data"

In the case of persons who have already started vaccination elsewhere, we kindly ask for feedback to the appropriate dean's office.