Zajęcia praktyczne w czasie lockdownu - komunikat

W związku z bardzo dużą liczbą zachorowań i hospitalizacji z powodu COVID-19, sytuacja epidemiologiczna w jednostkach, w których prowadzona jest dydaktyka dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest stale monitorowana.

W chwili obecnej tryb zajęć studenckich nie ulega zmianie – zajęcia praktyczne będą nadal odbywać się stacjonarnie, zgodnie z zaplanowanym przez jednostki harmonogramem, przy zachowaniu niezbędnych procedur przeciwepidemicznych.

W uzasadnionych przypadkach, związanych z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej, w pojedynczych jednostkach dydaktycznych tryb prowadzenia zajęć praktycznych może zostać zmieniony na wniosek kierownika jednostki za zgodą Dziekana Wydziału.