Prof. dr hab. Marek Krawczyk Doctorem Honoris Causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 29 czerwca br. Dziekan Wydziału prof. dr hab. Rafał Krenke oraz Prodziekan prof. dr hab. Tadeusz Grochowiecki w imieniu społeczności akademickiej Wydziału Lekarskiego, przekazali Panu Prof. dr hab. Markowi Krawczykowi list gratulacyjny z okazji nadania tytułu Doctora Honoris Causa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tytuł Doctora Honoris Causa jako najwyższa godność akademicka jest nadawany osobom wybitnie zasłużonym dla rozwoju nauki i innych sfer życia publicznego, ludziom wielkiego formatu.

Uhonorowanie Pana Profesora - Wybitnego Naukowca i Wielkiej Osobowości - najwyższym wyróżnieniem akademickim, przyznanym przez jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie, jest powodem do radości i dumy dla Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym jest Pan Profesor związany przez całe zawodowe życie.