Przekazanie obowiązków Kierownika w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej

W dniu 1 października 2021 roku odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków kierownika Katedry i Zakładu Mikrobiologii Lekarskiej WUM.  W tym wyjątkowym dniu w spotkaniu pracowników jednostki uczestniczyli prof. Paweł Włodarski, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju oraz prof. Rafał Krenke, Dziekan Wydziału Lekarskiego, którzy  w imieniu władz Uczelni podziękowali wieloletniemu kierownikowi, Pani prof. Grażynie Młynarczyk za trud włożony w rozwijanie  jednostki, systematyczną i owocną pracę na rzecz poprawy jakości dydaktyki oraz działalności naukowej, a gratulacje oraz życzenia zawodowych sukcesów skierowane zostały do Pani prof. Hanny Pituch, która objęła kierowanie Katedrą.