Przekazanie obowiązków Kierownika w I Katedrze i Klinice Kardiologii

W dniu 5 października 2021 roku odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków kierownika I Katedry i Kliniki Kardiologii WUM, a wśród licznie zgromadzonych znaleźli się: Rektor WUM prof. Zbigniew Gaciong, Prorektor ds. Personalnych i Organizacyjnych prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Rozwoju i Promocji prof. Paweł Włodarski, Dziekan Wydziału Lekarskiego prof. Rafał Krenke, pracownicy, współpracownicy i sympatycy Katedry.

Władze Uczelni wyraziły podziękowania wieloletniemu kierownikowi I Katedry i Kliniki Kardiologii, Panu prof. Grzegorzowi Opolskiemu za wybitne zaangażowanie w pracę na rzecz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykształcenie kilku pokoleń lekarzy i studentów, imponujący wkład w rozwój polskiej kardiologii. Gratulacje i życzenia sukcesów na polu naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym skierowane zostały do Pana prof. Marcina Grabowskiego, który objął kierowanie Katedrą od dnia 1 października 2021 roku.