XXXI Sesja Noblowska Wydziału Lekarskiego

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w XXXI Sesji Noblowskiej Wydziału Lekarskiego, która odbędzie się w dniu dzisiejszym (14.12.2021) o godz. 16.00.

XXXI Sesja Noblowska jest poświęcona tegorocznym Laureatom Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny, którą otrzymali David Julius i Ardem Patapoutian „za odkrycie receptorów temperatury i dotyku”.

Podczas Uroczystości zostaną wygłoszone następujące wykłady:

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska, Katedra i Zakład Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej „Nagroda Nobla 2021 w dziedzinie fizjologii lub medycyny za odkrycie receptorów temperatury i dotyku.”

prof. dr hab. n. med. Anna Kostera-Pruszczyk, Katedra i Klinika Neurologii „Zaburzenia czucia, dotyku i temperatury w chorobach układu nerwowego.”

prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej oraz prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk, Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby „Rola lekarzy i inżynierów w postępie nauk medycznych.”

Zachęcamy do uczestniczenia w transmisji uroczystości za pośrednictwem kanału YouTube:  https://youtu.be/zWv9kRLUV2I