Starania o rozszerzenie bazy zakwaterowania dla studentów WUM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Warszawski Uniwersytet Medyczny planuje poszerzyć ofertę pokojów studenckich do wynajęcia w okresie studiów. W Wydziale Lekarskim przeprowadzono analizę i zidentyfikowano zapotrzebowanie na zakwaterowanie w pokojach o istotnie wyższym standardzie niż dotychczas oferowany. Biorąc pod uwagę, że nie jest możliwe szybkie wybudowanie nowych obiektów przez Uczelnię czy choćby remont generalny już istniejących, Kolegium Dziekańskie Wydziału Lekarskiego WUM planuje nawiązanie współpracy z podmiotem zewnętrznym oferującym pokoje do wynajęcia. Liczymy, że to uzupełnienie już istniejącej oferty da studentom możliwość wyboru pokojów o zróżnicowanym standardzie w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do rozmowy podmioty zainteresowane współpracą.

Szczegółowe informacje zawarte są w linku poniżej.

INFORMACJA DLA PODMIOTÓW ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ