Dodatkowe zajęcia dla studentów - komunikacja w zespole interdyscyplinarnym

Szanowni Państwo,

komunikacja w zespole to codzienność pracy osób wykonujących zawody medyczne. Zapraszamy do udziału w przygotowanych w ramach projektu Time2MUW dodatkowych zajęciach „Komunikacja w zespole interdyscyplinarnym”. W zajęciach mogą wziąć udział studenci V i VI roku. Udział w warsztatach pozwoli nabyć wiedzę o zasadach pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji ze współpracownikami.

Najważniejsze zagadnienia merytoryczne przygotowaliśmy dla Państwa na platformie e-learningowej. Umiejętności będziemy ćwiczyć w Centrum Symulacji Medycznych 14 maja br. Warsztaty to jedna z niewielu okazji do uczestnictwa w zajęciach studentów różnych kierunków. Zajęcia przygotował i poprowadzi interdyscyplinarny zespół pracowników Studium Komunikacji Medycznej i Centrum Symulacji Medycznych.

Studenci, którzy wzięli udział w tych zajęciach w poprzednim roku byli bardzo zadowoleni z udziału w zajęciach i żałowali, że trwają tak krótko 😊

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres maciej.mikolajczak@wum.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które będą brały udział w zajęciach będziemy prosili o wypełnienie dokumentacji projektowej. Osoby, które ukończą kurs będą mogły otrzymać certyfikat uczestnictwa.

Antonina Doroszewska