Gratulacje dla finalistów XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea 2022” oraz finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Fizjologicznej „Wielka Synapsa 2022”

Podczas posiedzenia Rady Wydziału Lekarskiego w dniu 8 czerwca 2022 r. Dziekan prof. Rafał Krenke złożył gratulacje finalistom XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea 2022” oraz finalistom Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Fizjologicznej „Wielka Synapsa 2022”.

Reprezentacja Kierunku Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w składzie Adrian Bednarek, Mateusz Gadzała i Jakub Kwiatkowski zajęła II miejsce w kwalifikacji drużynowej finału XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea 2022”.

Reprezentacja Kierunku Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w kwalifikacji drużynowej w składzie Maja Owe-Larsson, Hubert Borzuta i Kamil Krauz zajęła I miejsce oraz w kwalifikacji indywidualnej Hubert Borzuta zajął I miejsce, a Maja Owe-Larsson i Kamil Krauz zajęli ex-aequo III miejsce finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Fizjologicznej „Wielka Synapsa 2022”.

Dziekan prof. Rafał Krenke wyraził słowa uznania i serdecznie gratulował Studentom osiągniętego wyniku w Konkursie i godnego reprezentowania Naszej Uczelni.

Dziekan prof. Rafał Krenke przekazał także podziękowania dla Zespołu Pracowników Zakładu Anatomii Prawidłowej i Klinicznej kierowanego przez prof. Bogdana Ciszka oraz Zespołu Katedry i Zakładu Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej kierowanego przez prof. Agnieszkę Cudnoch-Jędrzejewską za znakomite przygotowanie Studentów do Konkursu.