Szkolenie "Narzędzia do weryfikacji wiedzy studentów na platformach e-learningowych" - zaproszenie

Szanowni Państwo,

W dniach 10,11,12 oraz 18,19,20 października 2022 odbędzie się szkolenie dotyczące narzędzi do weryfikacji wiedzy studentów na platformach e-learningowych, przeznaczonego dla wykładowców i pracowników badawczo-dydaktycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w związku z realizacją projektu „WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego".

Szkolenie będzie realizowane w salach zlokalizowanych w Kampusie Banacha WUM (dokładniejsze informacje bliżej terminu szkolenia) lub online. Uczestnicy zostaną podzieleni na sześć 8-12 osobowych grup. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie zostało zaplanowane na 8 godzin dydaktycznych. Program obejmuje takie zagadnienia jak:

• Omówienie zagadnień dotyczących narzędzi do weryfikacji wiedzy studentów na platformach e-learningowych z użyciem zadań testowych
  • Tworzenie zadań testowych (część 1):
  • Klasyfikacja typów zadań testowych z uwzględnieniem specyfiki platformy Moodle,
  • Tworzenie zadań wyboru wielokrotnego,
  • Tworzenie zadań na dobieranie
  • Tworzenie zadań testowych (część 2):
  • Tworzenie wielu wariantów tego samego zadania testowego (na przykładzie zadań obliczeniowych),
  • Tworzenie wiązki (klastra) zadań testowych
  • Zasady budowania banków zadań
  • Ocena jakości narzędzi do weryfikacji wiedzy studentów i ich doskonalenie

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z narzędziami służącymi do weryfikacji wiedzy studentów na platformach e-learningowych, zasadami tworzenia, ewaluacji i doskonalenia różnych typów zadań testowych, pytań na dobieranie z uwzględnieniem platformy Moodle.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30 czerwca br.
Każdy zgłaszający się na szkolenie zobowiązany jest przesłać wypełnione i własnoręcznie podpisane deklarację udziału w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu oraz formularz zgłoszeniowy.
Zgłoszenia bez wypełnionej całości dokumentacji nie będą uwzględniane.

Zgłoszenia oraz dokumenty projektowe przyjmuje Biuro Jakości i Innowacyjności Kształcenia - budynek Wydziału Farmaceutycznego,
ul. Banacha 1, III kostka, pokój 3.03
lub na adres e-mail: biurojakosci@wum.edu.pl

Deklaracja udziału w projekcie