Wyniki Ewaluacji Naukowej za lata 2017-2021

Pracownicy Jednostek Badawczo-Dydaktycznych Wydziału Lekarskiego,
Członkowie Studenckich Kół Naukowych

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach lipca Minister Edukacji i Nauki przesłał do WUM informacje o wynikach ewaluacji naukowej za lata 2017-2021 w poszczególnych dyscyplinach naukowych. Wczoraj, wyniki ewaluacji zostały przedstawione na głównej stronie internetowej naszej Uczelni. Wynik ewaluacji w dyscyplinie nauk medycznych, reprezentowanej przez znacząca większość Pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych naszego Wydziału, jest znakomity! Udało nam się osiągnąć kategorie A!! Pragnę wszystkim Państwu pogratulować tego sukcesu, ale przede wszystkim podziękować za ogromne zaangażowanie i wkład pracy, dzięki którym osiągnięcie celu, jakim było uzyskanie kategorii A, okazało się możliwe.

W szczególności bardzo dziękuję za wszelkie wysiłki i liczne osiągnięcia w okresie bezpośrednio poprzedzającym zakończenie okresu ewaluacji.

Pozwoliły one na znaczącą poprawę naszego wyniku, która przełożyła się na końcowy sukces.  Jestem pełen nadziei, że uda nam się utrzymać wysoką efektywność pracy naukowej także w kolejnych latach, co być może pozwoli nam w przyszłości pretendować do uzyskania najwyższego możliwego wyniku ewaluacji, tj. kategorii A+. Życzę tego naszej Uczelni, dyscyplinie nauk medycznych i Wydziałowi Lekarskiemu.

Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego wakacyjnego odpoczynku,
Rafał Krenke dziekan WL