Szanowni Studenci,

w nawiązaniu do Zarządzenia Rektora nr 236/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie: wprowadzenia „Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, Studenci, których średnia ocen z egzaminów za poprzedni rok akademicki wynosi co najmniej 4,8 oraz spełniają pozostałe warunki Regulaminu, przesyłają w terminie do 30 grudnia 2022 r. podpisany skan wniosku (nazwa pliku nazwisko_imię_wniosek_stypendium_naukowe) na poniżej podane adresy mailowe:

Studenci 1 i 2 roku – ewa.murawska@wum.edu.pl

Studenci 3 i 4 roku – ewa.kaczkowska@wum.edu.pl

Studenci 5 i 6 roku – iwona.dabrowska@wum.edu.pl

Wniosek o przyznanie Stypendium Własny Fundusz (182,11 kb)

Zarządzenie Rektora nr 236/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r. (24,69 kb) w sprawie: wprowadzenia „Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”

Załącznik do Zarządzenia Rektora nr 236/2022 (137,85 kb)